Latvijas čempionāts ūdens slēpošanā 2014, Priedaine

Jūrmalas kausa izcīņa 2014

26. jūlijā sekmīgi aizvadīts Latvijas čempionāts/Jūrmalas kauss ūdensslēpošanā, kas pēc ilgāka pārtraukuma tika organizēts nu jau 40 gadus vecajā Priedaines ūdensslēpošanas kanālā – Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parka mājas vietā.

Sacensības pulcēja 25 labākos sportistus no visas Latvijas. Dienas gaitā notika spraiga cīņa ar sevi, konkurentiem, karstajiem laika apstākļiem. Tika uzstādīti daudzi personīgie rekordi un labi pavadīts laiks. Kā rāda rezultāti, daudz medaļu izcīnīja Jūrmalas sportisti, no kuriem vairums dzīvo Piņķos un Mārupē.

Vietu sadalījums

U-12 grupa meitenes
1. Laura Bišere 5/40 km/h ( personīgais rekords)
U-14 grupa meitenes.
1. Megija Ruņģe 2,5/55/14,25m ( personīgais rekords)

3. Toms Vucāns 5,5/58/13m

Īpaši jāizceļ U-14 grupas meitenes Adrija un Megija Ruņģes ( Jūrmala, treneri Gints un Gundars Ruņģi), kuru uzrādītie rezultāti ierindo viņas starp labākajām jaunajām ūdensslēpotājām Eiropā.

Jāapsveic U-14 grupas sportists Lūkas Vucāns ( Preiļi, trenere Diāna Vucāne) ar ļoti augstvērtīgu rezultātu, ar kuru jāpietiek lai iekļūtu Eiropas čempionāta Spānijā finālā. Un tad … sportā viss var notikt …

Open grupā vīriešiem visslavenākais no Latvijas ūdensslēpotājiem Ingus Buks( Sigulda) pēc divu gadu pārtraukuma vēlreiz apliecināja, ka joprojām jaunajiem ir jātrenējas, lai viņu apsteigtu. Otro braucienu, kad jau bija zināms, ka Ingus ir uzvarējis, viņš sāka un sekmīgi veica trasi ar 12 metru garu trosi un ar ātrumu 58 km/h. Kā pats teica: „ Nav spēka braukt ar garajām šņorēm”. Lieki piebilst, ka to izdarīt var tikai liels meistars.

Jūrmalas Kauss 2014 protokols

Lietuvas čempionāts 2014

30.08.2014 Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Lietuvas čempionāts ūdens slēpošanas slalomā, kurā piedalījās Jūrmalas ūdensslēpošanas kluba „Priedaine” sportisti.
Par Lietuvas čempioni sieviešu un U-14 vecuma grupas konkurencē ar jaunu personīgo un U-14 vecuma grupas Latvijas rekordu 5/55/14.25 izcīnīja Adrija Ruņģe.
Otro vietu U-14 vecuma grupā un trešo vietu pieaugušo konkurencē ar rezultātu 2/55/16 izcīnīja Megija Ruņģe.
Otro vietu pieaugušajiem, parādot sezonas labāko sniegumu 2/58/12, izcīnīja Aleksandrs Gusarovs. Lasīt vairāk