Iepirkšanās noteikumi

Ieprikšanās kārtību nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā, par preci veiktā samaksa tiek atgriezta pilnā apmērā, neskaitot piegādes izmaksas. Prece ir jāatgriež pilnā komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, kā arī oriģinālo preces iepakojumu. Neievērojot šos nosacījumus, preces atgriešana tiek atteikta. Uzsākot iegādātā produkta lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai precei un nevar tikt atgriezta.

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču cenas norādītas € valūtā, tai skaitā PVN 21%.

www.waterskis.lv lapā veiktais pasūtījums ir informatīva rakstura. To veicot, nekādās finansu darbības netiek veiktas.

Pēc pasūtījuma veikšanas, 1 darba dienas laikā ar Jums sazināsies Mūsu pārdošanas speciālisti, lai precizētu pasūtījuma detaļas, tai skaitā par apmaksu un pasūtījuma saņemšanu.
Pasūtījumā norādītie personas dati tiks glabāti stingrā konfidencialitātē, netiks nodoti trešajām personām un netiks izmantoti nekādos citos nolūkos, kā tikai konkrētā pasūtījuma izpildei.

waterskis.lv veikalā iespējams norēķināties ar pārskaitījumu.

Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus. Rēķins tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Veicot apmaksu, norādi rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA “2GR” bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.