Hidrotērpi

Hidrotērpi. Hidrotērpu iegādes ceļvedis

Waterskis.lv cenšas sniegt jums labākos un aktuālākos ceļvežus, izmēru palīdzību un padomus par piederumiem, lai palīdzētu izvēlēties pareizos produktus un iegūt absolūti labāko pieredzi to lietošanā.

Kas ir hidrotērps?

Hidrotērps ir obligāts, ja esat tipisks veikbordists, ūdensslēpotājs vai SUP entuziasts un vēlaties izbaudīt savu ūdens sporta veidu visu gadu. Jūs esat laimīgs puisis vai meitene, ja jums ir paveicies visu laiku valkāt šortus vai pietiekami bagāts, lai sekotu vasarai visu gadu. Kopš 1950. gada sākumā hidrotērpu pirmo reizi izmantoja sērfotāji, hidrotērpu tehnoloģija ir gājusi garu ceļu. Mūsdienu hidrotērpi ir īpaši viegli, īpaši elastīgi, un dažiem pat nav rāvējslēdzēju! Ikvienam uz ūdens ir daudz dažādu hidrotērpu veidu, taču tie visi ir izgatavoti no līdzīgiem materiāliem, ar līdzīgām metodēm un darbojas līdzīgi.

Hidrotērpi ir izgatavoti no neoprēna, elastīga sintētiskās gumijas materiāla. Hidrotērps ir izgatavots no vairākiem neoprēna gabaliem, kas ir sašūti, aizzīmogoti vai sašūti kopā, lai nosegtu noteiktas ķermeņa daļas. Hidrotērpi ir pieejami dažādos veidos, tostarp šorti un pilni tērpi.

Mēs pārdodam hidrotērpus no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Follow, Mystic un Brunotti, Spinera

Kā darbojas hidrotērps?

Hidrotērps darbojas, noturot plānu ūdens kārtu starp hidrotērpu un ādu. Braucēja ķermeņa temperatūra uzsilda šo ūdeni, radot jauku siltu ūdens segu. Tāpēc ir obligāti jāiegādājas labi pieguļošs hidrotērps. Tam jābūt labi pieguļošam (ne tik cieši, lai jūs nevarētu brīvi kustēties), un tam nevajadzētu būt maisa vietām, kur tērps atdalās no ķermeņa. Lietojot aukstu ūdeni, pārliecinieties, ka apkakle ir cieši pieguļoša; nav nekas sliktāks par iekāpšanu zem ūdens un auksta ūdens strūklu pa muguru.

Water TemperatureWetsuit ThicknessOptional Extra
26° CelsiusRashguard – Sun
22° CelsiusShorty / NEO Top
19° Celsius3/2 – 2/2NEO Top
16° Celsius3/2 – 2/2NEO Top – NEO Jacket
13° Celsius5/3 – 4/3NEO Top – NEO Jacket
10° Celsius5/4 – 5/3Hood – Booties – Gloves
7° Celsius6/4Hood – Booties – Gloves

Dažādi hidrotērpu veidi

Hidrotērpa jaka / NEO Tops

Hidrotērpu jakām vai NEO topiem ir pilna garuma rokas, un tās nodrošina papildu siltumu ķermeņa augšdaļai. Jūs būsiet vairāk aizsargāts pret elementiem. Hidrotērpu jakas vai NEO topi parasti ir izgatavoti no 2 mm/1 mm bieza materiāla. Tie ir pieejami ar pilna garuma krūšu rāvējslēdzēju priekšā vai bez rāvējslēdzēja. Izvēlieties to, kas jums patīk (un kuru ir visvieglāk uzvilkt).

Hidrotērps Shorty / Springsuit

Wetsuit Shorty jeb tā sauktajam pavasara tērpam ir roku un kāju pārklājums, vismaz daļēji. Tam ir īsas kājas, un tam var būt gan īsas, gan garas piedurknes. Šie hidrotērpi Shorty jeb tā sauktie pavasara tērpi ir pieejami arī ar garākām ¾ kājām un īsām kājām. Pietiekama izvēle, lai izvēlētos sev piemērotāko modeli.

Hidrotērps Long John

SUP favorīts! Klasiskais hidrotērps Long John nodrošina pilnīgu ķermeņa pārklājumu, vienlaikus atstājot neaizsegtas rokas. Lieliski piemērots vieglai airēšanai! Jūs varat viegli kustināt rokas bez neoprēna vai citas pretestības. Klasiskais hidrotērps Long John ir ideāli piemērots apstākļos, kur gaisa temperatūra ir jauka un silta, bet ūdens temperatūra ir vēsāka.

Hidrotērps Fullsuit Short Arm

Šis hidrotērpa dizains izskatās tā, it kā tas būtu radīts siltumam, un tas ir galvenais. Short Arm Steamer parasti tiek izgatavots no 3 mm un 2 mm neoprēna maisījuma, un tas nosedz ķermeni un kājas. Tas aptver arī augšdelmus, atstājot apakšdelmus atklātus. Dažiem braucējiem ir ērtāk, ja viņu rokas ir neaizsegtas.

Hidrotērps Fullsuit

Fullsuit aptver visu… Hidrotērpu klāsts ir nokomplektēts ar Fullsuit. Šis hidrotērps ir paredzēts aukstam ūdenim. Pieejams dažāda biezuma hidrotērpu diapazonā atkarībā no nepieciešamā siltuma līmeņa. Vēsākām temperatūrām izvēlieties 3 mm/2 mm hidrotērpu. Ļoti aukstam laikam jums būs nepieciešams 6mm/5mm/4mm hidrotērps, lai varētu ilgāk uzturēties ūdenī. Dažiem ir pievienoti pārsegi. Tiem ir aizmugures rāvējslēdzējs, priekšējais rāvējslēdzējs vai pat bez rāvējslēdzēja. Mūsu veikalā ir pietiekami daudz izvēles, lai jūs iepriecinātu!

Hidrotērpu pirkšanas process

Ja braucat aukstā ūdenī, tad jums ir nepieciešams labs hidrotērps, un jums jābūt gatavam par to maksāt. Labi hidrotērpi nav lēti, taču tie ir ieguldījuma vērti! Jo ilgāk uzturēsities ūdenī vai uz tā, jo jautrāki būsiet. Jo aukstāks ūdens, jo labāks tērps.

Ir dažādi veidi, no kuriem izvēlēties, sākot no vienkārša NEO augšdaļas līdz pilnam tērpam. Viņiem visiem ir plusi un mīnusi neatkarīgi no tā, vai tam ir uzlabots siltums vai samazināta elastība. Jūsu izvēle būs atkarīga no apstākļiem, kādos brauksiet.

Hidrotērpu ražotāji ražo dažādu izmēru hidrotērpu klāstu un izmanto burtus, lai aprakstītu dažādus izmērus. Lai uzzinātu, kurš tērps jums būs piemērots, jums būs jāizpēta zīmolam raksturīgā hidrotērpa izmēru tabula. Lai gan ražotāji savos diapazonos izmanto vienus un tos pašus burtus, šo burtu diapazonu izmēri dažādiem zīmoliem atšķiras. Noteikti apskatiet īstā hidrotērpa zīmola izmēru tabulu!

Kāda biezuma hidrotērps man būs vajadzīgs? Tas ir jautājums, ko mēs bieži redzam klientu e-pastos. Pārbaudiet diagrammu ar temperatūras diapazonu un hidrotērpa veidu, kam vajadzētu būt piemērotam šīm temperatūrām. Mēs esam iekļāvuši papildu sērfošanas aprīkojuma elementus, kas var būt nepieciešami, lai iegūtu nelielu papildu siltumu. Ņemiet vērā, ka tas ir tikai vispārīgs ceļvedis. Ja jūtat aukstumu, esiet piesardzīgi un iegādājieties biezāku hidrotērpu.

Kā jūs varētu sagaidīt, hidrotērpu konstruēšanā ir iesaistīts nedaudz vairāk nekā tikai adata un diegs. Tas nav tikai lielisks piegulums, kas nodrošina, ka hidrotērps ir jauks un silts. Ja esat viegls vasaras braucējs, šī informācija, iespējams, nav tik interesanta. Jums vajadzētu doties šortu nodaļu. Ērti pieguļošs hidrotērps ir būtisks siltumam, un piegulums tiek panākts, izmantojot atsevišķus, pielāgotus paneļus. Šie paneļi ir savienoti viens ar otru, sašujot pa šuvēm. Šuves ir mazāk elastīgas nekā neoprēna loksnes. Labas kvalitātes hidrotērpā šuves tiek turētas prom no vietām, kur ir svarīga augsta elastība. Šuves nedrīkst iet gar pleciem vai padusēm, kur tās varētu iespiesties airēšanas zonās.

Mēs nevaram pietiekami pateikt, cik svarīga ir laba atbilstība. Katram hidrotērpam ir atšķirīgs piegriezums un viena zīmola izmērs var nebūt tāds pats kā cita zīmola izmērs. Izmēru tabulā norādītais izmērs var nebūt piemērots jūsu ķermeņa formai. Ja iespējams, izmēģiniet hidrotērpu mājās. Salieciet, izstiepiet un salieciet rokas, jo ir svarīgi, lai tas būtu lieliski piemērots. Paduses, ceļgalu aizmugure un cirksnis ir iespējamās problēmu zonas, tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību šīm vietām.

Hidrotērpu kopšana

Ja rūpēsieties par savu hidrotērpu, tas kalpos ilgāk. Regulāra aprūpe pagarinās tā dzīvi un ietaupīs naudu. Rūpējieties par savu hidrotērpu, un tas visu gadu saglabās siltumu ūdenī ilgāk. Viņiem visiem ir nepieciešams nedaudz TLC.

Pēc katra brauciena izskalojiet hidrotērpu.

Skalošana brauciena beigās ir mazākais, kas jums jādara. Izmantojiet aukstu svaigu ūdeni, lai noņemtu visu jūras ūdeni vai netīro ūdeni, smiltis un netīrumus no hidrotērpa iekšpuses un ārpuses. Visticamāk, ka pēc novilkšanas jūsu hidrotērps būs ar iekšpusi uz āru. Pārliecinieties, ka gan iekšpuse, gan ārpuse ir patiešām labi izskaloti. Hidrotērpa materiāls sabojāsies, ja noskalosiet hidrotērpu karstā ūdenī. Vienmēr izmantojiet aukstu vai remdenu ūdeni. Neatstājiet savu hidrotērpu saulē! UV stari ļoti ātri sabojās hidrotērpa audumu. Ja iespējams, nosusiniet hidrotērpu ēnā. Neatstājiet hidrotērpu automašīnā vai laivā uz ilgāku laiku karstā dienā.

Vispirms nosusiniet hidrotērpu ar iekšpusi

Pēc skalošanas neatstājiet savu hidrotērpu mitru. Pakariet to nožūt uz piemērota pakaramā. Neizmantojiet tradicionālo plecu pakaramo. Jebkurā gadījumā jums vienmēr vajadzētu novilkt savu hidrotērpu. Kad iekšpuse ir izžuvusi, pagrieziet hidrotērpu labo pusi uz āru, lai pabeigtu žāvēšanu un pareizi novietojiet to glabāšanai.

Nemazgājiet hidrotērpu veļas mašīnā. Vai arī izžāvējiet to žāvētājā! Izmantojiet ziepes, kas izgatavotas īpaši šim nolūkam, vai maigas, šķidras ziepes, piemēram, bērnu šampūnu. Apskatiet pieejamos hidrotērpu kopšanas līdzekļus. Mazgājiet hidrotērpu ar rokām! Vienmēr lietojiet svaigu ūdeni!

Vai ir vēl kādi jautājumi?

• Zvanīt: +371 28067676

• Whatsapp

• E-pasts: info@waterskis.lv

• Facebook: Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parks