Trieciena vestes

Trieciena vestes iegādes ceļvedis

Waterskis.lv sniegs jums labākos un aktuālākos ceļvežus, izmēru palīdzību un padomus par piederumiem, lai palīdzētu izvēlēties pareizos produktus un iegūt absolūti labāko pieredzi to lietošanā.

Kas ir triecienveste?

Trieciena veste ir izstrādāta un radīta, lai aizsargātu jūs, kad braucat lielā ātrumā uz ūdens. To lieto veikbordisti, veiksērferi, ūdensslēpotāji, ūdensmotociklisti un kaitbordisti. Trieciena vestē izmantotās putas nodrošina, ka triecienveste absorbēs triecienu, kad braucējs ietriecas ūdenī vai šķērslī, un paliek virs ūdens. Ņemiet vērā, ka triecienveste nav glābšanas veste! Triecienvestes nodrošina papildu peldspēju ūdenī, taču tās nenotur cilvēku vertikālā stāvoklī, ja tas ir bezsamaņā. 50N peldspēja ir jauns standarts pieaugušajiem un junioriem, kuri ir labi peldētāji.

Mēs iesakām dāmām iegādāties sievietēm raksturīgu triecienjaku. Nav noslēpums, ka starp vīrieša un sievietes ķermeņa aprisēm ir liela atšķirība. Jūs nenēsājat vīriešu apavus. Tad kāpēc jums jāvalkā vīriešu veste? Pārāk bieži redzam, ka dāmām uz ūdens ir jāsamierinās ar vīriešu vestes nēsāšanu, jo tā ir vienīgā iespēja uz laivas. Waterskis.lv ir plaša sieviešu triecienvestu izvēle.

Mēs pārdodam triecienvestes no tādiem labi zināmiem zīmoliem kā Follow, Ronix, Hyperlite, Mystic, Brunotti un Connelly.

50N triecienvestu atšķirības

Triecienveste mazāka par 50 N

Trieciena vestes, mazākas par 50 N, bieži tiek valkātas veikborda un ūdensslēpošanas laikā. Arī veikparkos. Trieciena vestu līdz 50N peldspējai priekšrocības:

  • triecienveste ir plāna
  • liela kustību brīvība.

Ņemiet vērā, ka triecienvestes, kuru peldspēja ir mazāka par 50 N, nav sertificētas.

Triecienveste virs 50N

Aktīvo ūdens sporta veidu laikā bieži tiek izmantotas triecienvestes ar 50N peldspēju. 50N triecienvestes priekšrocības:

  • tās labāk notur virs ūdens,
  • oficiāli pārbaudītas un sertificētas.

Kāda izmēra triecienveste man ir nepieciešama?

Kad esat izlēmis, kāda veida vai modeļa triecienvesti vēlaties, ir pienācis laiks noteikt pareizo izmēru. Labi pieguļoša veste ir atslēga ne tikai jūsu vispārējam komfortam, bet arī jūsu drošībai, atrodoties ūdenī. Pareizi pieguļoša triecienveste nodrošinās vislielāko komfortu, kustību brīvību un pareizi noturēs galvu virs ūdens.

Izmantojot auduma mērlenti vai auklas gabalu, izmēriet krūšu kurvja apkārtmēru. Šo skaitli izmantojiet, lai noteiktu pareizo izmēru. Katras triecienvestes produkta lapā ir iekļauta izmēru tabula, kas palīdzēs noteikt jums piemērotāko izmēru. Pareiza izmēra izvēle ir obligāta vispārējai peldēšanai un komfortam.

Vai joprojām neesat izlēmis par savu nākamo vesti? Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

• Zvanīt: +371 28067676

• E-pasts: info@waterskis.lv

• Facebook: Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parks