Wakeskate

Wakeskate pirkšanas ceļvedis

Waterskis.lv cenšas sniegt jums labākos un aktuālākos ceļvežus, izmēru palīdzību un padomus par aprīkojumu, lai palīdzētu izvēlēties pareizos produktus un gūt absolūti labāko pieredzi to lietošanā.

Wakeskates tagad ir populārs ūdens sporta veids un ir lieliski piemēroti mazām laivām vai ūdens motocikliem. Tie neradīs jums nepatīkamus mirkļus sejai saskaroties ar ūdens virsmu!

Wakeskates ir ļoti populāri kabeļu parkā, lai sniegtu jums pilnīgi jaunu izaicinājumu uz šķēršļiem. Atklājiet sev jaunu veidu, kā izklaidēties uz ūdens.

Kas ir Wakeskating?

Wakeskating tiek veikts, izmantojot dēli, kas pēc konstrukcijas ir līdzīgs veikbordam (parasti izgatavots no kļavas vai stiklplasta). Braucējs novieto kājas uz dēļa un izpilda dažādus trikus, kamēr viņu velk ūdens motocikls. Atkarībā no laivas, ūdens apstākļiem un braucēja svara tipisks wakeskater sasniegs ātrumu no 15 līdz 30 km/h.

Lai gan wakeskating tikai nesen ir ieguvusi plašu popularitāti, šis sporta veids ir pastāvējis kopš 1970. gadu beigām. Agrākie šī sporta veida piemēri bija braucēji uz gariem vējdēļiem līdzīgiem dēļiem, kurus vilka laivas. Veikskeitings nesaņēma nekādu ievērojamu slavu līdz 1990. gadiem, kad jaunieši, kas vēlējās to darīt, sāka braukt ezeros un dīķos visā ASV.

Veikt veikskeitinga trikus ir grūtāk nekā ar veikbordu vai wake sērfošanu, jo braucējs nav saistīts ar savu dēli. Daži no dažādajiem viļņu trikiem ietver lip trikus, plakanos trikus, inside-out, wake to wake, re-entry.

Dažādi Wakeskate veidi

Wakeskates nav zābaku, tāpēc jums ir nepieciešama virsma, lai  jūsu kājas neslīdētu. Mīkstās EVA putas tiek izmantotas Wakeskate augšējā klājā, lai jūs varētu braukt basām kājām un būtu drošāks kritienu gadījumā. Satveres lente, kas ir līdzīga tai, ko izmanto uz tradicionālā skeitborda augšējā klāja, nodrošina labāku satvērienu un piestiprina klāju pie kājām. Satveres lente ir diezgan abrazīva, tāpēc, lai brauktu ar šāda veida wakeskate, jums būs nepieciešams apavu pāris.

Ir trīs wakeskates pamatveidi:

Standarta Wakeskates

Standarta veiksērfiem parasti ir plakans augšējais klājs. Šie ir lieliski piemēroti, lai mācītos vai vienkārši būtu laivā, lai ikviens to varētu izmantot.

Ieliekti Wakeskates

Ieliekti wakeskates ir labākas kvalitātes un ieliektas platformas, piemēram, īstam skeitbordam, kas notur jūsu kājas uz dēļa un ātrāk reaģē uz griešanās trikiem.

Divu līmeņu Wakeskates

Divlīmeņu wakeskates ir vislabākie, ja vēlaties maksimāli to kontrolēt. Apakšējais klājs nodrošina ātrumu un kontroli uz ūdens, savukārt elastīgais augšējais klājs pielīmē dēli pie kājām un rada milzīgu atslābināšanos uz plakana ūdens.

Wakeskate klāja virsma

Wakeskate augšējā virsma ir vai nu pārklāta ar satvēriena lenti, kas līdzīga skrituļdēlim, vai ar mīkstu, augstas saķeres EVA spilventiņu. Ja vēlaties braukt basām kājām, izmantojiet putas. Ja valkājat wakeskating apavus, satvēriena lente sniedz jums stabilu platformu pilnīgai kontrolei, tāpat kā skrituļdēlim.

Wakeskate izmērs

Jūsu svars ir galvenais faktors, kas nosaka wakeskate izmēru, kuru jums vajadzētu izvēlēties. Vispārīgās wakeskate garuma vadlīnijas ir norādītas produkta lapā wakeskates.

Jo īsāks wakeskate, jo manevrētspējīgāks tas ir. Īsāki wakeskates atvieglo skeitborda Esque flip trikus. Garāki wakeskates – mazāks ātrums. Ja jūsu wakeskate izmantos vairāki dažāda izmēra braucēji, izvēlieties izmēru, pamatojoties uz lielākā braucēja svaru. Jums būs labāk ar wakeskate, kas ir nedaudz garāks, salīdzinot ar pārāk īsu.

Wakeskates ražošana

Lielākā daļa wakeskates ir izgatavotas no 9 slāņu kokmateriāliem, kas pārklāti ar jūras kvalitātes epoksīdu. Koksne veido elastīgu klāju, kas sniedz atsperīgu skeitborda sajūtu uz ūdens. Pamata koka slidas ir vieglas, bet progresīvākas slidas ir daudz smagākas. Tas varētu šķist neloģisi, taču smagāka slida saglabā savu impulsu, veicot trikus, un labāk turas pie kājām pie Ollies. Dažas wakeskates savās konstrukcijās izmanto kompozītmateriālus. Kompresijas formas slidas un divlīmeņu apakšējie klāji ir stingrāki, un tie ir izgatavoti ar vairāk šūpuļslidām, lai jūs gūtu lielāku popu no laivas.

Koka Wakeskate

Koka Wakeskate bieži izmanto wakeskate izgatavošanai. Koka wakeskates ir pārklātas ar jūras līmeņa epoksīda pārklājumu, kas dod wakeskate dzīvīgu sajūtu, vairāk skeitborda sajūtu. Koka wakeskates ir mazāk izturīgi nekā to kompozītmateriālu kolēģi, jo kokam nepatīk ūdens. Bieži vien ražotāji nesniedz garantiju koka wakeskates.

Salikts Wakeskate

Salikti veikbordi sniedz braucējiem vairāk veikborda sajūtu. Kompozītmateriālu wakeskates kalpo ilgāk nekā to koka kolēģi. Spuras palīdz jūsu veikskeitam izsekot cauri ūdenim. Dziļākas, lielākas spuras nodrošina stabilāku gaitu un mazāku iespēju atbrīvot dēli, lai veiktu virsmas trikus. Iesācējiem, sākot braukt, bieži vien ir ieguvums no garākām, dziļākām spurām. Spuras var noņemt, ja vēlaties brīvāku braucienu.

Vai man ir nepieciešami Wakeskating apavi?

Nē, jūs varat valkāt parastos apavus. Vai wakeskate apavi ir lieliski? Jā. Kāpēc viņi ir tik lieliski? Nu wakeskates ir smagas un, kad tu sāc mest kickflips un popshuvits, pirksti kļūst mazliet jūtīgi. Wakeskate apavi pasargā jūsu dārgos sīpoliņus no noberzšanas un salauzšanas. Īpašiem wakeskate apaviem ir augstas saķeres zoles, ātri žūstoši materiāli un īpaši drenāžas kanāli, lai tie nekļūtu izmirkuši un smagi, kā tas notiek jūsu ikdienas kedām ūdenī. Jums ir jāvalkā wakeskates apavi, ja vien jūsu pēdas nav stingrākas par nagiem.

Vai ir vēl kādi jautājumi?

• Zvanīt: +371 28067676

• Whatsapp

• E-pasts: info@waterskis.lv

• Facebook: Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parks