Uz ceļiem braucamie dēļi

Uz ceļiem braucamie dēļi pirkšanas ceļvedis

Waterskis.lv sniegs labākos un aktuālākos ceļvežus, izmēru palīdzību un padomus par aprīkojumu, lai palīdzētu izvēlēties pareizos produktus un gūt absolūti labāko pieredzi to lietošanā.

Jūs patiešām vēlaties iegūt jaunu uz ceļiem braucamo dēli? Veltiet laiku, lai apsvērtu, ko jūs mēģināt iegūt no ceļu dēļa? Kāda veida braucienu jūs meklējat? Kāds ir jūsu pieredzes līmenis? Ja taisīsiet trikus, izvēlieties ceļu deli ar augstāku rokeri.

Ja brauksiet slalomu, izvēlieties ceļgu deli ar plakanāku dibenu un cietām, šaurām sliedēm. Sliedes ļauj vieglāk izgrebties pa ūdeni un ir atsaucīgākas pat pie mazām kustībām.

Kas ir Kneeboarding?

Kneeboarding ir viens no vecākajiem ūdens sporta veidiem, un gadu gaitā mēs esam redzējuši, ka ir radušies citi sporta veidi. Nav labāka veida, kā trenēties un uzlabot savu koordināciju, līdzsvaru, kontroli, spēku un izturību, kā nodarbojoties ar ūdenssporta veisiem. Ceļgalu dēļi ir ļoti svarīgi, un ar daudzu gadu pieredzi ceļu dēļu pārdošanā, mēs pilnībā piekrītam.

Pareizā ceļa dēļa izvēle prasa plašu izpēti, jo katrs dēlis ir roku darbs un piedāvā noteiktu braukšanas veidu. Ja esat jaunas nodarbošanās meklējumos, veltiet laiku, lai izprastu sporta šo veidu. Labākie ceļgalu dēļi palīdzēs jums maksimāli izmantot šo sporta veidu.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, vidēja līmeņa vai profesionāls braucējs, ir daudz kas jāsaprot par ceļgalu dēļu aprīkojumu. Jāzin termini, kurus jūs, iespējams, nezināt. Šajā ceļu dēļu pirkšanas ceļvedī ir apkopots viss, kas jāzina. Mēs pārdodam kneeboards no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Connelly, HO Sports un Radar.

Dažādi Uz ceļiem braucamie dēļi veidi

Kneeboards var iedalīt atpūtas un sacensību dēļos. Vienkārši sakot, katrs dēlis ir vislabāk piemērots konkrētiem braucējiem:

  • pieredzējušāki braucēji izvēlas konkurētspējīgus ceļu dēļus,
  • iesācēji un tie, kas meklē kā patīkai pavadīt laiku, dod priekšroku atpūtas dēļiem

Atpūtas ceļa dēļi

Atpūtas ceļgalu dēļi parasti piedāvā lielisku līdzsvaru. Koncentrējas uz kontroli, stabilitāti un komfortu. Iesācēj iegūst tūlītēju priekšrocību, jo uz šiem deļiem piecelties un noturēties ir vieglāk nekā uz sacensību dēļiem.

Prasmju līmenis – iesācējs un vidējais

• Pieejamāki

• Vienkāršs dizains atvieglo pagriešanos un balansēšanu

• Lielāka, biezāka platforma, kas padara tos peldošākus

• Dažiem modeļiem ir spuras, kas palīdz pagriezties

• Parasti izgatavots ar rotācijas formēšanas tehnoloģiju

Uzlaboti ceļa dēļi

Uzlabotie ceļgalu dēļi ir vislabāk piemēroti tiem, kas meklē ātrumu un pagrieziena spēju. Šie ceļa dēļi mēdz būt izturīgāki, vairāk piemēroti, lai sniegtu braucējiem labāku platformu ne tikai pie piezemēšanās pēc triku veikšanas, bet arī ir pietiekami izturīgi, lai ar tiem tiktu galā.

Prasmju līmenis – vidējs un padziļināts

•        Dārgāki

• Sarežģīts dizains ar asākām malām, kas atvieglo trikus, braukšanu un ātrāku pagriešanos

• Plānāks, viegls un mazāk peldošs

• Kompresijas formas dēļi, kas ir lieliski piemēroti startam dziļākā ūdenī.

Dažādi uz ceļgaliem braucamie dēļu veidi

Ir divi izplatīti ceļa dēļu stili: slaloms un triki. Izvēloties stilu, jums ir vislabākās iespējas maksimāli izmantot laiku, ko pavadāt uz ūdens, kuru vēlaties. Katrs no tiem sniedz pilnīgi atšķirīgu pieredzi.

Uz ceļgaliem braucamie slaloma dēļi

Slaloma ceļgalu dēļi nodrošina braucējam uzlabotu pagrieziena un ātruma spēju. Asākas malas ļauj ceļgalu dēļiem bez piepūles izgriezt ūdeni, īpaši pagriezienos

Uz ceļgaliem braucamie triku dēļi

Triku ceļu dēļiem ir atšķirīgs izskats nekā slaloma dēļiem. Šim ceļu dēļu stilam ir apaļāks dibens un malas, kas ir vairāk apaļas nekā asas. Tas uzlabo braucēja iespējas veikt piezemēšanās trikus un apgriezienus. Šiem dēļiem parasti nav spuras, taču tie var lepoties ar augstāku rokeri.

Ceļgalu dēļa funkcijas

Ja domājāt, ka Uz ceļiem braucamie dēļi pamatā ir tikai dēlis, jūs kļūdījāties. Ir jāņem vērā daudzas funkcijas un piederumi, no kuriem daži ir standarta ceļgalu dēļa modelim, savukārt citi var būt kaut kas, ko varat pievienot.

Āķis

Āķis uz ceļa dēļa ir kaut kas tāds, ko vēlēsies iegūt visi iesācēji. Āķis pats notur rokturi un ļauj braucējam starta laikā izcelties no ūdens. Tāda pati koncepcija ir redzama arī ūdensslēpošanā. Tā ir būtiska tiem, kas sāk ar to nodarboties.

Spuras

Spuras ir vairāk pamanāmas uz sacensību dēļiem, taču tās var redzēt uz atpūtas dēļiem. Spuras ļauj braucējam vieglāk kontrolēt dēli un atgādina delfīna vai haizivs spuru. Tā vietā, lai izceltos no ūdens, tā paliek zem ūdens. Spuras atrodas zem dēļa un ir izgatavotas no izturīgākas stikla šķiedras vai plastmasas.

Rokeris

Rokeris palīdz noteikt ceļa dēļa ātrumu un ir parametrs nevis konkrēts objekts. Vienkāršos pagriezienos rokeris atrodas dēļa apakšā un mēra paša līkuma attālumu.

Tipiska šūpuļsvira ir aptuveni 5–6 cm ar lielāku skaitli, kas norāda uz labāku pagrieziena deli. Zemāka norāda uz ātrāku dēli.

Siksna

Siksna uz ceļa dēļa nodrošina daudz drošāku pieredzi. Siksna atrodas dēļa augšpusē, pa vidu uz leju, un droši nostiprina jūs pie dēļa, tomēr ir iespējams viegli atbrīvoties no tās. Izgatavota no Velcro un stiprinās ap augšstilbu augšdaļu.

Vai ir vēl kādi jautājumi?

Cerams, ka pēc šīs ceļgalu dēļu iegādes rokasgrāmatas izlasīšanas jums ir plašāks ieskats par to, kasnepieciešams, lai izbaudītu kneeboarding. Ceļu dēlis bija paredzēts tādiem cilvēkiem kā jūs, taču ir nepieciešams īpašs ceļgala dēlis, lai padarītu braucienu tādu, kādu jūs meklējat.

Ja jums nepieciešama papildu informācija vai ir vēl kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

• Zvanīt: +371 28067676

• Whatsapp

• E-pasts: info@waterskis.lv

• Facebook: Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parks