Veikborda torņi

Veikborda torņi pirkšanas ceļvedis

Waterskis.lv cenšas sniegt jums labākos un aktuālākos ceļvežus, izmēru palīdzību un padomus par piederumiem, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizos produktus un iegūt absolūti labāko pieredzi to lietošanā.

Neatkarīgi no tā, vai jūs aprīkojat savu jauno laivu vai vēlaties uzlabot veco modeli, veikborda torņi jūsu peldlīdzeklim var pievienot funkcionalitāti, stilu un ilgas stundas jautrības. Tomēr, tā kā tirgū ir tik daudz iespēju, ir grūti saprast, ko meklēt.

Mēs pārdodam veikborda torņus un atbilstošus piederumus no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Monster Tower un Roswell.

Kā izvēlēties savai laivai pareizo veikborda torni?

Vispirms saprotiet, ko vēlaties iegūt no aprīkojuma. Neatkarīgi no tā, vai esat konkurētspējīgs veikbordists vai nedēļas nogales braucējs, torņi ir kas vairāk nekā tikai drošs punkts vilkšanas auklas piestiprināšanai.

Veikborda torņi, ko dažkārt dēvē par slēpošanas torņiem, var pievienot jūsu laivai funkcionalitāti un stilu neatkarīgi no tās vecuma vai veida.

1. Izmēriet savas laivas siju

Izvēloties veikborda torni, ir svarīgi precīzi izmērīt laivas sijas platumu un izvēlēties savam laivas veidam piemērotu torni. Sijas platuma mērīšana ir vienkārša.

• Pieaiciniet palīgā draugu vai ģimenes locekli un paņemiet mērlenti

• Izmēriet laivas platāko vietu no korpusa ārējās malas līdz otras puses ārmalai.

• Turiet mērlenti nostieptu un plakanu, neliekot to pāri jebkādiem šķēršļiem

• Pierakstiet sijas platumu un atcerieties pie torņa pirkšanas

Lai gan daudzi veikborda torņi ir regulējami, jums ir jānodrošina, lai jūsu sijas platums atbilstu to minimālajam un maksimālajam platumam. Pretējā gadījumā jūs varat pasūtīt torni, kas nav piemērots. Ja nevarat atrast draugu, kas palīdzētu izmērīt laivu, tiešsaistē iepazīstieties ar laivas specifikācijām un pārlūkojiet savas laivas gadu, marku un modeli.

Jūsu izvēles procesā ir svarīgi arī izvēlēties torņa modeli, kas būs piemērots jūsu laivai. Piemēram, pontonlaivu īpašniekiem ir jāapzinās, ka viņiem būs nepieciešams tornis, kas īpaši paredzēts pontonu vai ballīšu laivām, jo daudzi torņi būs nepareiza izmēra un netiks piestiprināti pie pontona korpusa.

2. Nosakiet, vai ir svarīgs ēnojums

Jebkurš laivotājs zina, kā atšķiras lieliska diena uz ūdens un nepatīkams saules apdegums. Ja vēlaties savai laivai piešķirt ēnojumu, pārliecinieties, vai jūsu izvēlētajam veikborda tornim ir iespēja pievienot bimini. Lielākajai daļai veikborda torņu ir bimini iespējas un īpašas paketes, kas var dot papildu ietaupījumus. Izvēlieties bimini, kas izgatavots no augstas kvalitātes jūrniecības materiāla, piemēram, Sunbrella.

Ja jūsu laivai jau ir bimini, noteikti paturiet to prātā, izvēloties torni.

Daži veikborda torņu stili nedarbosies ar esošajiem bimini, tāpēc pirms pirkuma veikšanas noteikti sazinieties ar mums. Varēsim Jums ieteikt risinājumu, kas derēs gan Jūsu laivai, gan esošajiem bimini.

3. Novērtējiet skaļruņu uzlikšanas iespējas

Veikborda torņa pievienošana laivai sniedz daudz iespēju nekā tikai veikbordistu, ceļbordistu vai ūdensslēpotāju vilkšana. Veikborda torņi ļauj pastiprināt jautrību ar mūziku. Atšķirībā no skaļruņiem, kas tika piegādāti kopā ar jūsu laivu vai, kurus esat pievienojis, veikborda torņa skaļruņi ir vērsti, lieli, ūdensizturīgi un nodrošina vienkāršu uzstādīšanu, izmantojot jūsu torņa dobās caurules. Turklāt to stiprinājums virs galvas palielina vietu uz klāja un nodrošina, ka visa jūsu komanda, tostarp ikviens, kas atrodas ūdenī, var baudīt mūziku.

Lai gan lielāko daļu veikborda torņa skaļruņu varat uzstādīt esošajā tornī, lielākajai daļai cilvēku vienkāršāk ir uzstādīt visu uzreiz.

Skaļruņu vadu pievienošana caur torņa caurulēm ir vienkārša, nodrošina tīru, integrētu izskatu un ir vienkārši izdarāma.

Veikborda torņa skaļruņi var atšķirties pēc kvalitātes, skaņas izvades un izskata, un tajos var būt pat LED apgaismojums. Izvēlieties skaļruņus, kas ir izturīgi pret jūras prasībām un kurus ražojuši tādi cienījami skaļruņu ražotāji kā Roswell, Monster Tower, Polk Audio, Kicker vai Wetsounds.

4. Izlemiet par veikborda torņa piederumiem

Vieta uz jūsu laivas var būt ierobežota, it īpaši, ja uz dienu pavadāt lielu daudzumu cilvēku. Iespējams, vēlēsities savam jaunajam veikborda tornim pievienot bagāžniekus, lai ietaupītu vietu un neļautu savam veikbordam, ceļgalu dēlim, veikborda dēlim un slēpēm mētāties zem kājām.

Izvēlieties plauktus, lai tie atbilstu jūsu ūdens sporta veidam un tornim. Daudzi statīvi derēs tikai noteikta veida vai stila veikborda torņiem. Tāpēc noteikti pārbaudiet statīva un torņa saderību.

Lai gan jūsu plauktiem nav jāatbilst jūsu torņa apdarei, tie bieži izskatās labāk, kad tie ir. Lielākā daļa bagāžnieku ir pieejami arī ar “fiksētām” vai “rotējošām” iespējām, lai jūs varētu viegli “iešūpot” dēļus laivā, lai vieglāk piekļūtu, kad pienācis laiks braukt. Tomēr vissvarīgākais ir pārliecināties, ka izvēlaties plauktu, kas atbilst jūsu aprīkojumam. Lielākā daļa plauktu ir veidoti tā, lai tie atbilstu noteikta veida aprīkojumam, tāpēc pārliecinieties, ka zināt, cik daudz katra veida dēļu vēlaties novietot.

5. Izlemiet par citiem drošības piederumiem

Ikreiz, kad atrodaties uz ūdens, jums vienmēr jākoncentrējas uz savu, savu pasažieru un citu laivu drošību. Veikborda tornis ir ideāls, lai jūsu laivai pievienotu papildu drošības funkcijas.

Torņa spoguļi vienmēr ir obligāti, ja grasāties vilkt kādu aiz savas laivas. Lielākā daļa torņu ražotāju piedāvā arī spoguļus, kurus var piestiprināt pie jūsu torņa. Ja tas nav iespējams veikborda torņa modeļa un izvietojuma dēļ, varam Jums piedāvāt vējstikla spoguli.

Ja jums ir kādi jautājumi par īstā veikborda torņa atrašanu savai laivai, varat sazināties ar mums. Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem vai pastāstīsim par uzstādīšanas prasībām.

• Zvanīt: +371 28067676

• Whatsapp

• E-pasts: info@waterskis.lv

• Facebook: Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parks